Tesettür Nişanlık Modelleri
Tesettür Nişanlık Modelleri

Tesettür Nişanlık Modelleri

Gelin olacakların en hususi zamanlarından biri de nişan günleri. Gelinlik kadar mühim bir seçim olan nişanlıkları doğru bir halde seçmek fazlaca mühim.

2020 Tesettür Nişanlık Modelleri Iyi mi?

2020 abiye modellerinde karşımıza çıkan canlı renkler nişanlıklarda çıkmıyor. Bu sezonun en trend renkleri açık ve fazla ön plana çıkmayan renkler. Kahve tonlarının ağırlıklı kullanıldığı modellere meydana getirilen küçük dokunuşlar elbiselere bambaşka bir hava katıyor. Bu senenin nişanlıklarında tüy bilgileri kullanılmış ve tül eteklere yer verilmiş. Kabarık prenses modellerse sezonun trendleri içinde bulamayacağınız modeller.

Eğer kabarık nişanlık tercih etmek istiyorsanız dökümlü etekli modellere bakabilirsiniz. Tüllerle yakalanan kabarıklık oldukça organik ve zarif görünüyor. Volanlı kol her yerde karşımıza çıkarken abiyelerde de kullanılıyor. Sezonun trendlerini yakalamak için tül etek, fırfırlı ve volanlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Nişanlık için En Uygun Renk Nedir?

Nişanlık seçmenin ilk adımı olan renklere karar vermek {hiç de} kolay olmuyor. Tesettür giyimde renkleri tamamlamak da zor olduğundan karar vermek daha da zorlaşıyor. Yeni sezonun renk trendlerine bakmak işinizi birazcık kolaylaştırabilir. Tesettür nişanlık modelleri yeni sezonda bakır, gri, lila, vizon renklerle tasarlanmış. Mütevazı renklerin üstünde kullanılan işlemeler de organik renkli olduğundan mütevazi ve şık tasarımlar bulabilirsiniz.

Kabarık modeller için doğru renk seçimi kahve tonları olabilir. Dantel işlemeler ağırlık verilen nişanlıklarla hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. A kesim modellerde ise fuşya, mor şeklinde canlı renkler kullanabilirsiniz. Kattan oluşan ve tül eteklerde seçeceğiniz her renk oldukça hoş bir görünüm elde edecektir. Zümrüt yeşili ve koyu mavi renkler bu yıl karşımıza çıkmıyor.

Zayıf Kızlar Hangi Modelleri Tercih Etmeli?

Nişanlık seçerken beğendiğiniz modeller vücudunuzu orantılı göstermiyorsa hayal ettiğiniz şeklinde görünmeniz mümkün değil. Senelerdir meydana getirilen hatalardan biri her kadının kabarık modelleri tercih etmesiydi. Tasarımlar içinde düz kesimlerin olmaması bu modelleri şaşalı gösteriyordu. Son yılların nişanlık modelleri oldukça hoş tasarımlara haiz olduğundan zayıf kızlar vücutlarına en uygun abiyeleri bulabilir.

Zayıf kızlar nişanlık tercihini dökümlü eteklerden yana kullanabilir. Eğer normalden daha kısa değilseniz prenses model tercih edebilirsiniz. Sadece dökümlü tül etekler daha çağıl görünmenizi elde edecektir. Yaka detayına hareket katılan modeller de tam size gore. Tüylü, taşlı, dantelli, motifli tüm modelleri prensesler şeklinde taşıyabilirsiniz.

Şişman Kızlar Iyi mi Nişanlık Seçmeli?

Tesettür nişanlık modelleri günümüze uyum sağlarken şişman kızlar için de oldukça güzel tasarımlar var. Vücudunuzu orantılı göstermek için ilk olarak renk seçiminiz canlı renkler yerine daha mütevazi renkler olmalı. Kabarık modeller daha hacimli görünmenize sebep olacağı için mütevazi modelleri seçmeniz gerekiyor. Hakim yaka mütevazi tasarımlar vücudunuzu orantılı gösterebileceğiniz en uygun seçimler olacaktır. Yüksek topuklu ayakkabı kullanarak daha ince görünebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir