Triko Elbise Modelleri
Triko Elbise Modelleri

Triko Elbise Modelleri

Triko elbise modelleri; yünden yada pamuk ipliğinden üretilen, esnek dokusuyla bedeni saran elbiselerdir. Güz ve kış aylarında kullanılabilir.

Triko Elbise Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Triko elbiseler bedeni sardığı için seçeceğiniz modellerin vücut tipine uygun olması gerekiyor. Triko elbise modelleri içinde V yaka, kayık yaka, yırtmaçlı, mini, midi ve maksi benzer biçimde değişik tasarımlar vardır. Bu tasarımları beğenmeniz hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak için kafi değildir.

Triko elbise alırken vücudunuzu orantılı gösterecek modeli belirlemeniz gerekiyor. Normalden daha zayıf bayanlar bu modelleri kolaylıkla kullanabilir. Yünden meydana getirilen modeller bedeni sarsa da hacimli bir görünüm kazanmanıza destek olacaktır. Yaka seçimini kayık yaka triko elbise modellerinden yana yapmalısınız. Belinizi ortaya çıkarmak ve kum saati bir görünüm yakalamak için kemer kullanabilirsiniz. Zayıf hanımefendilerin seçimleri beyaz, gri benzer biçimde triko elbiseler olabilir. Yırtmaçlı ve mini boy modeller zayıf bayanlar için en uygun seçimler olacaktır. Kayık yaka ve tak omuz triko elbiselerle çağıl bir görünüm kazanabilirsiniz. Elbise modellerini seçerken boyunu doğru belirlemeniz gerekiyor. Normalden uzun bayanlar maksi boy ve midi boy elbiseler tercih etmemeli. Size en fazlaca yakışacak modeller mini boy triko elbiseler olacaktır. Midi boy ve maksi boy elbiseler olduğunuzdan daha uzun ve zayıf görünmenizi sağlar. Açık renkli modeller şişman gösterirken siyah ve bordo benzer biçimde koyu renkler zayıf gösterir.

Triko Elbise Trendleri Neler?

Triko elbise modelleri güz ve kış aylarında kullanabileceğiniz modası geçmeyen elbiselerdir. Yeni sezonda küçük dokunuşlar meydana getirilen elbiseler oldukça hoş tasarımlara haiz. Renklerin ön plana çıkmış olduğu 2020 modasında triko elbiseler de renkli modeller olarak reyonlarda yerini alacak. 2021 kış sezonunun popüler elbiseleri ise yırtmaçlı triko elbiseler.

Bacağın yanında kullanılan derin yırtmaç elbiselere şık bir görünüm katıyor. Mini boy elbiseler popülerliğini yitirirken yerini midi boy modellere bırakıyor. Trend bir görünüm kazanmak için seçeceğiniz renk beyaz olmalı. Kış sezonunun tüm parçalarında öne çıkmış olduğu benzer biçimde triko elbiselerde de beyaz öne çıkıyor. Omuz detaylarında trend modellerse tek omuz formda elbiseler. Tek kollu ve ip askılı elbiseleri reyonlarda daha fazlaca göreceğiz.

Triko Elbise Kombini Iyi mi Yapılır?

Sezonun en çağıl görünümünü trend triko elbise modelleri seçerek yakalayabilirsiniz. Maksi boy düz elbiseler bu sürem popülerliğini kaybediyor. Kombin yapmak için bu elbiselerin altında çizme kullanmalısınız. Kış modasında mini elbiseler ve bacakları kapatan çizmeler ön plana çıkıyor. Çanta seçiminizi büyük el çantalarından yana yapabilirsiniz. Bu elbiseleri tamamlamak için yaka formuna nazaran aksesuar kullanmalısınız. Mütevazi görünen bu modeller kullanacağınız aksesuarla nazaran şık kombinler yapmanıza destek olacaktır.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir