Tuğla Taş Duvar Dekorasyonu
Tuğla Taş Duvar Dekorasyonu

Tuğla Taş Duvar Dekorasyonu

Tuğla Taş Duvar Seçimi

Genel anlamda duvarınıza tuğla taş duvar yaptırmaya karar verip bu işi meydana getiren bir yere gittiğinizde size tüm bir duvar üstünden değil belirli olan ölçüler üstünden seçim yapmış olup hayal etmenizi isterler. Dikkat edin bu sizi yanıltmasın eğer siz tüm duvarınızda oran, orantı mekanla bütünlük benzer biçimde mevzularda duvarda iyi mi duracağını kestiremiyorsanız bir bilene danışın. Aksi takdirde ölçü hataları benzer biçimde problemlerle karşılaşmanız ihtimaller içinde bir durum.

Tuğla Taş Duvar Naturel Mı? Suni Mı?

Fiyat farkı aşikar olsa da naturel ürünleri tercih etmeniz sıhhat ve enerji açısından iyi olacaktır. Evinizde eğer bu şekilde bir değişikliğe gitmek istiyorsanız tuğla taş duvar dekorasyonu hem naturel malzemeden yaptırmak; sağlamlığı kullanılabilirliği hem de gözünüzde bıraktığı o kaliteli hissiyatını seveceksiniz. Bunun dışındaki çeşitler kesinlikle fena müdür? Hayır fazlaca güzel suni tuğla taş duvar desenli yapıştırma kağıtlarda strafor tuğla taş deseni görünümlü panellerde var. Fiyat performans açısından değerlendirip seçiminizi bunlara gore yapabilirsiniz.

Taş Seçimi

Peki duvarımıza bu şekilde bir tasarım yaptırmak istediğimizde iyi mi bir duvar tercih etmeliyiz? Evin hangi duvarı olmalı? Mesela televizyonunuzu koymak istediğiniz duvar olabilir; böylece oturma odanızdaki her bir duvarda bir şey olup göz yorucu bir durum olmaz hem de yaptığınız tasarımınızı fonksiyonelleştirmiş olmuş olursunuz.

Bir başka seçenekte duvarında niş yaptırmak isteyenlere niş yaptıracağınız duvarı bununla birlikte tuğla taş duvar ile kaplarsanız hem duvarınızda depolama kapasitesi yaratarak fonksiyon kazanmış olacak hem de göze hitap ederek şık bir görünüme kavuşmuş duvarınız olacak.

Bir öteki seçenekte mesela deri güzel bir chester koltuğun arkasına tuğla taş duvar yapmak bu seçenek daha fazlaca loft, country tarzları sevenlere hitap edecektir fakat kesinle fazlaca şık bir görüntü katar. Eğer salondan çıkıp yatak odasına yoğunlaşırsanız yatak başlığının olduğu duvarı seçebilirsiniz. Abajurlarınız yandığında taşın verdiği o doğallık hissi iyi hissettirecektir. Kiremit rengindeki kırmızılık fazla diyenlere gri renk tonlarındaki tuğla taş duvar dekorasyonu önerilir.

Duvarınıza karar verip seçiminizi yaptıktan sonrasında uygun dekorasyon ürünleriyle tamamladığınızda işte o süre yaptığınız alan tam bütünlük elde edecektir. Dekorasyon ürünü seçiminde de ahşap taşla fazlaca yakışacaktır. Yaptığınız alan geniş ferah bir yer ise koyu ahşap renklerini tercih etmeniz eğer dar ufak bir alan ise açık renkli ahşap renklerini tercih etmeniz gerekir. Klasik kırmızı tonlarındaki taş duvarı baz aldığımda böylece uygun ahşapla beraber kullanıldığı alan tam bir bütünlük elde edecektir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir