Ünlülerin Gelin Saçı Modelleri
Ünlülerin Gelin Saçı Modelleri

Ünlülerin Gelin Saçı Modelleri

Birbirinden güzel ünlülerin gelinlik içinde ne kadar kusursuz göründüklerini hatırlarsınız. Gelinlik seçimlerini doğru yaptıkları şeklinde saç modellerini de doğru belirlemişlerdir.

Meşhur Oyuncuların Gelin Saçı Nasıldı?

Geçtiğimiz yılların en güzel gelinleri içinde meşhur oyuncular da vardı. Dizilerde görmeye alışkın olduğumuz ünlülerin gelinlik seçimleri ve saçları oldukca konuşulmuştu. Hepsinin birbirinden güzel olduğu hususi günlerinde saçları da oldukça hoş görünümlere sahipti.

Neslihan Atagül, saç seçimini hafifçe dağınık görünümlü topuzdan yana yapmıştı. Topuzunda küçük toka kullanan oyuncunun duvak modeli, topuzun derhal altına takılmıştı. Duvak seçimi ise maksi boydu. Fahriye Evcen, Neslihan Atagül’ün seçimlerine oldukça benzer bir gelinlik ve saç modeli tercih etmişti. Dağınık görünümlü topuz altında başlamış olan duvağı maksi boydu. Topuzunun çevresinde çiçekli bir gelin tacı kullanmıştı. Sinem Kobal, oldukça mütevazi bir seçim yapmış ve oldukca beğenilmişti. Açık, hafifçe dalgalı saçında örgü bant kullanan oyuncu, taşlı bir aksesuar tercih etmişti. Bensu Soral da en oldukca konuşulan meşhur adlardan biri olmuş ve seçimleri oldukca beğenilmişti. Dağınık topuz yeğleyen oyuncu duvak tercih etmemiş, saç aksesuarı kullanmıştı. Pelin Karahan, sıkı topuz yaptırmış ve topuzun üstünde işlemesiz duvak tercih etmişti. Straplez gelinliği ile oldukça zarif görünen oyuncu saç aksesuarı kullanmamıştı. Hazal Kaya geçtiğimiz senenin en oldukca konuşulan zarif gelinlerinden biriydi. Sıkı ense topuzu yaptırdığı saçında vualet kullanmıştı. Uzun duvak yeğleyen oyuncu nostaljik bir seçim yapmıştı. Beren Saat, doğallıktan yana olan gelinlerden biriydi. Dalgalı saçlarını açık bırakmış ve saç aksesuarı olarak büyük bir şapka tercih etmişti.

Hangi ünlüler Saç Aksesuarı kullandı?

Ünlülerin gelin saçı modelleri yüzlerine yakışan ve organik görünen modeller olarak karşımıza çıkmıştı. Geçtiğimiz yılların gelinleri oldukça zarif gelinlikler tercih etmiş, aksesuar seçimleriyle tarzlarını konuşturmuşlardır. En beğenilen saç aksesuar Beren Saat’in büyük şapkasıydı. Duvak kullanmayan oyuncu heybetli bir şapka tercih etmişti.

Tuğba Büyüküstün zarif bir gelin tacı kullanmış ve uzun süre konuşulanlar içinde yer almıştı. Güzel oyuncu, ince ve yer yer inci detaylarının kullanıldığı saç aksesuarı seçmişti. Ezgi Eyüboğlu, başının ortasından gelin tacı takmış ve uzun bir duvak seçmişti. Voluet son zamanların en trend seçimleri içinde. Geçtiğimiz yıl Hazal Kaya hem uzun duvak tercih etmiş hem de voluet kullanmıştı. Yüzünü örten tül detaylarıyla nostaljik bir havaya bürünen oyuncu gelinlik seçimini de retro modellerden yana yapmıştı.

Ünlülerin Gelin Tacı Nasıldı?

Ünlülerin gelin saçı modelleri çoğu zaman taçla süslenmişti. Topuz model yeğleyen ünlülerin taç seçimleri oldukça zarif modellerden yanaydı. Fahriye Evcen’in kullandığı çiçekli beyaz gelin tacı bu sezonun da trend modelleri içinde yer ediniyor.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir