Ünlülerin Saç Renkleri
Ünlülerin Saç Renkleri

Ünlülerin Saç Renkleri

Ünlülerin saç renkleri saçımızı boyatmak için tercih listemize eklediğimiz saç renkleri oluyor.

Hangi Ünlülerin Saç Rengi Organik?

Ünlülerin saç renkleri denilince aklımıza boyalı, ışıltılı, ombreli modeller geliyor. Sadece doğallıktan yana olan ünlüler bulunduğunu söylemek de mümkün. Organik saçlarını ve doğallığını bozmayan Beren Saat, kendi saç rengini kullanıyor. Saç renginin yüzüne oldukca yakıştığını söylemek de mümkün. Kaşlarını da bozmayan ve naturel şekliyle kullanan Beren Saat, meşhur dünyasının en naturel hanımlarından biri.

Fahriye Evcen de kendi saç rengini kullanan ünlüler içinde yer ediniyor. Işıltılı ve kuvvetli saçları heybetli olmasıyla birlikte yüzüne de oldukca yakışıyor. Karşımıza çıkmış olduğu dizilerde de naturel güzelliğiyle büyüleyen Fahriye Evcen, doğallık çizgisinden taviz vermeyen ünlülerden.

Neslihan Atagül, doğallığı abartan meşhur oyuncularımız içinde. Organik saç rengi kahve tonlarında olan Atagül, göz altı torbalarından dolayı oldukca eleştirilmişti. Kendisini naturel haliyle daha oldukca beğendiğini söylemişti. Güzel duyu güzelliğinden sıkıldığımız şeklinde meşhur adlar de naturel görünümleriyle ön plana çıkmak istiyor.

Çağdaş Saç Rengi Kullanan Ünlüler Kimler?

Ünlülerin saç renkleri konserlerinde bile değişim gösteriyor ve hangi saç renginin daha oldukca yakıştığını anlamadan değişik bir tonda görüyoruz. Bu değişimler içinde en güzel saç rengini yakalayan meşhur Gülşen. Geçtiğimiz yıllarda koyu kahve, küllü kumral saç tonlarını kullanan Gülşen’i son zamanlarda sarı saçlı görüyoruz. Sarı saçlarının yüzüne oldukca yakıştığını hatta aslolan rengini yakaladığını söylemek mümkün. Yapmış olduğu her stille ayrı bir görünüm kazanan güzel sanatçı, omuzlarına düşen sarı saçlarıyla keskin yüz hatlarını ortaya çıkarıyor ve oldukça güzel görünüyor.

Çağdaş bir yoldam sahibi ve saç rengine haiz ünlüler içinde Şeyma Subaşı’yı göstermemek olmaz. Hem giyim seçimleri hem de saçları hakikaten de bu hanıma oldukca yakışıyor. Küllü kumral kullandığı saçlarını sarıya yakın boyatan Şeyma Subaşı, ilk kez ekranlarda gördüğümüzde bebek sarısı saçlara sahipti. O günden bu yana mühim bir değişiklik yakaladığını ve yeni stilinin oldukca hoş göründüğünü söyleyebiliriz.

Hangi Ünlüler Kızıl Saç Kullanıyor?

Kızıl saçın değişik bir büyüsü vardır. Yakışan hanımefendileri olduğundan oldukca daha güzel gösterirken yakışmayan hanımefendilerin saç renklerini fark etmeyiz bile. Bu rengin hakkını veren ve güzelliğiyle ön plana çıkan meşhur adlar içinde Nur Fettahoğlu’nu sayabiliriz. Aşkı Memnu dizisinde gördüğümüz sarı saçları da yüzüne yakışıyordu sadece kızıl saçla bambaşka bir güzelliğe bürünmüş.

Siyah Saçlardan Vazgeçemeyen Ünlüler Hangileri?

Ünlülerin saç renkleri içinde sarı renge dönen birçok meşhur bulunduğunu görüyoruz. Bir taraftan da koyu renk saçlardan vazgeçemeyen meşhur isimlerimiz var doğal olarak. Jessica Biel, Merve Boluğur, Katy Perry siyah renkten vazgeçemeyen meşhur adlar içinde.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir