Yaz gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak 5 trend parça
Yaz gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak 5 trend parça

Yaz gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak 5 trend parça

Karpuz kollar

Karpuz kollar

Büyük, heybetli fakat duygusal karpuz kollar bu yıl kendilerine elbiselerde vücut buluyor. Aslen, kuvvetli kollar ve kendinden güvenli silüetler modaya kış sezonundan yön vermeye başlamıştı bile. Bu trend, şimdi ise yaza sarkarak, güzel elbiselerimizi birazcık daha şık hale getiriyor.

Keten parçalar

Keten parçalar

Yazın eğer olmazsa olmazları içinde neler var dersek, keten parçaları saymadan geçmeyiz! Hem oldukça rahat, hem de şık! Nerede olduğunuzdan bağımsız olarak sizi devamlı iyi ve rahat hissettirecek bu parçalar, doğru kombin ve aksesuar ile sizi en şık hayata geçirmeye aday.

Dokuma çantalar

Dokuma çantalar

Geçtiğimiz yıl başlamış olan bu dokuma çanta trendi, bu yaz sezonunda da devam edecek. Markaların çoğu zaman ‘hasır’ kullanarak koleksiyonlarında yer verdiği bu aksesuar, yaz için oldukça uygun.

Denim şortlar

Denim şortlar

Bir yaz vazgeçilmezi daha: Denim şortlar! Denim şortların, her ortama uyum sağlama benzer biçimde bir kabiliyeti var! Üstelik yaz sezonu için de hem rahat hem de şık bir tercih.

Parmak arası rahatlığı topuklu şıklığı ile beraber

Parmak arası rahatlığı topuklu şıklığı ile birlikte

Ayakkabılarda akıl almaz tasarımları geçtiğimiz yıl ortası ile yaşamımıza dahil etmeye başladık. Evet, bir ihtimal hala uçan otomobillere binemiyoruz fakat bu fütüristik ayakkabı tasarımları hız kesmeden modaya yön vermeye devam ediyor.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir