Yazın Şık Olmanın Yolları
Yazın Şık Olmanın Yolları

Yazın Şık Olmanın Yolları

Yaz günleri seçilen parçalar cool ve rahat tasarımlara haiz olsa da şıklığından taviz vermeyen hanımefendiler için hususi tasarımlar devamlı reyonlarda yerini alıyor. 

Mom Jeans Şıklığı Iyi mi Yakalanır?

Mom jeans ve şık parçaları birbirine yakıştıramıyor olabilirsiniz. Sadece podyumda fırtınalar estiren meşhur tasarımcılar bu sürem klasik parçalarla spor parçaları birleştiriyor ve ortaya benzeri olmayan kombinler çıkıyor. Sokak modasının en güzel parçalarından kabul edilen mom jeans şık kombiler yapmanız için en kolay seçim olacaktır. Pantolon seçiminizi spor görünümlü seçtiğinize bakılırsa klasik parçaları belirleyebilirsiniz.

Şık bir kombin yapmak için büstiyer tercih edebilirsiniz. Transparan ve dantelli büstiyer modelleri mom jeans kombinine en fazlaca yakışan parçalardır. Çekici görünmek istiyorsanız volanlı crop top parçalar doğru seçimler olacaktır. Üst giyim parçalarıyla yakaladığınız şıklığı ayakkabılarla devam ettirmeniz gerekiyor. Bu kombini tamamlamak için ince topuklu ayakkabılar tercih etmelisiniz. Kemer seçiminiz zincirli kemerlerden yana olmalı ve çanta modelini şık omuz çantası olarak belirlemelisiniz. Böylece yaz mevsiminin en trend görünümünü elde edebilirsiniz.

Spor Ayakkabılarla Iyi mi Şık Olunur?

Rahatlığımdan taviz vermem diyorsanız spor ayakkabıyla da şık olabilirsiniz. Yazın şık olmanın yolları artık bir tek topuklu ayakkabılardan oluşmuyor. Sezonun en trend ayakkabı modellerinden olan kalınca tabanlı beyaz spor ayakkabıları kullanarak oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Spor ayakkabılarla şık görünmek için elbise tercih etmelisiniz.

Drapeli elbise modelleri bu yaz her yerde bulabileceğiniz hoş tasarımlardır. Şık görünmek için kırmızı, siyah, yeşil şeklinde koyu renkler seçmelisiniz. Etek boyunu mini ya da midi tercih edebilirsiniz. Bu yaz midi boy daha fazlaca tercih ediliyor. Çanta seçimini de peluş bel çantalarından yana yaparak hem şık hem spor bir görünüm kazanabilirsiniz. Seçeceğiniz parçalar yazın en trend modelleri olduğundan istediğiniz çağdaş görünüme de kavuşacaksınız.

Yaz Kombini Yaparken Neleri Bilmeliyiz?

Yaz kombini yaparken şık görünmek için trend renkleri, vücudunuza en uygun tasarımları ve doğru ayakkabıları bilmeniz gerekiyor. Doğru parçalar seçerek istediğiniz her görünümü elde edebilirsiniz. Siyah devamlı şık kombinlerin başlangıcında gelse de yazın seçmemeniz ihtiyaç duyulan renklerden biri. Yaz şıklığı yakalamak için seçmeniz ihtiyaç duyulan doğru renk canlı kırmızı olacaktır. Hem ayakkabı hem çanta seçimlerinizde kırmızı rengi kullanabilirsiniz. Kombinizi tamamlamak için heybetli aksesuarlar yerine mütevazı tasarımlar seçmeniz gerekiyor.

Yaz Trendleri Neler?

Yazın şık olmanın yolları yaz trendlerini bilmekten geçiyor. Bu yaz karşımıza çıkan hit parçalar geçtiğimiz sürem olduğu şeklinde büstiyerler ve crop top parçalar. Alt giyimde şort yerine etekler daha fazlaca tercih ediliyor. Ayakkabı trendlerinde ise kalınca topuklar karşımıza çıkıyor. Desenli, volanlı, dantelli, puantiyeli tüm üst parçalar bu sürem trend görünmenizi sağlayacak.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir