Yazlık Bot Kullanımı
Yazlık Bot Kullanımı

Yazlık Bot Kullanımı

Streç bot modelleri geçtiğimiz sürem oldukça revaçtaydı. Bu yazın ayakkabı trendleri içinde yazlık botlar karşımıza çıkıyor. Desenli ve parmak dekolteli bu botlarla çağdaş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yazlık Bot Iyi mi Kullanılır?

Yazlık bot kullanımı öğrenmeden ilkin yeni sezonun bot trendlerini bilmeniz gerekiyor. Bu sürem karşımıza çıkan yazlık ayakkabılar içinde streç botlardan değişik olmayan dekolteli botlar içeriyor. Kış aylarının olmazsa olmaz parçası olan streç botları yazın da kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Dekolteli streç botlar kullanırken ayaklarınıza tam olan botları tercih etmeniz oldukça mühim. Ayak parmaklarının dışarı taşması rüküş görünmenize sebep olacaktır. Önü uzun yada asimetrik kesimli botlarla bu riskten uzak kombinler yapabilirsiniz. Yazlık bot modelleri içinde yer edinen saydam botlar sezonun en trend ayakkabıları içinde. Eğer parmak dekoltesi sevmiyorsanız önü kapalı ve koyu renkli, sivri burunlu saydam bot tercih edebilirsiniz.

Yazlık Bot Kombini Iyi mi Yapılır?

Yazlık bot kullanımı alışılmadık bir görünüm elde edebileceğiniz oldukça havalı bir seçim olacaktır. Yazlık bot kombini yapmak istiyorsanız kesinlikle saydam botları tercih etmelisiniz. Kış sezonunda karşımıza çıkan saydam botlar yazın da kombin yapabileceğiniz alımlı tasarımlara haiz. Çağıl bir kombin yapmak için ilk olarak şeritli botları seçmelisiniz. Botun ortasında ve burnunda kullanılan şeritlere bakılırsa giyim seçimleri yapabilirsiniz.

Eğer beyaz şeritli botlar tercih ediyorsanız alt giyimde etek kullanmalısınız. Pantolonlar ayakkabının şeritlerini ön plana çıkarmayacağı için saydam bot kombinlerinde bacaklarınız ön planda olmalı. Mini boy eteklerle oldukça çağdaş bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah şeritli saydam botlarla istediğiniz boyda etek tercih edebilir, bilek boyda geniş pantolonlar kullanabilirsiniz. Siyah şeritli saydam bot kombinlerinde fileli çoraplar kusursuz görünmenizi elde edecektir.

Şortlarla Yazlık Bot Giyilir Mi?

Yazlık bot kullanırken dikkatler ayaklarınıza toplanacağı için kesinlikle bilek bölgeniz açık olmalıdır. Bilekte biten pantolonlar ve uzun etekler ayakkabıyı geri planda bırakacağı için etek ya da şort edebilirsiniz. Yazlık saydam botlarla mütevazı şort kombinleri sezonun trendleri içinde içeriyor. Bununla birlikte parmak dekolteli streç botları da şortlarla kullanabilirsiniz. Şort seçimleriniz ayakkabıları geri plana atmayan mütevazı renkler olmalıdır. Hareketli şortların yanı sıra düz kesimli ve tek renkli modeller seçebilirsiniz.

Yazlık Bot Kombini Iyi mi Yapılmalı?

Yazlık bot kullanımı oldukça iddialı bir seçim olacağı için kombin parçalarını mütevazı tercih etmelisiniz. Kombin yaparken etek kullanmak istiyorsanız uzun eteklerden uzak durmalısınız. Yazın trendleri içinde yer edinen uzun etekler bu ayakkabılarla çağdaş bir görünüm kazanmanızı sağlamayacak. Etek boyu seçimleriniz mini olmalı yada mini şortlarla kombin yapmalısınız. Üst giyimde tercihiniz cool stillerle karşımıza çıkan crop top parçalar olmalı. Kombini tamamlayan çantalarsa şık, asimetrik kesimli, zincirli çantalar olabilir.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir