Yazlık Maksi Elbiseleri Modelleri
Yazlık Maksi Elbiseleri Modelleri

Yazlık Maksi Elbiseleri Modelleri

Yazlık maksi elbise modelleri bu mevsimin en kullanışlı parçalarından biridir. Bileğe kadar uzanan bu elbiselerle hareket etmek oldukça kolay olduğundan bayanların olmazsa olmaz parçaları içinde yer ediniyor.

Maksi Elbise Kombini Iyi mi Yapılır?

Son günlerin uzun etek trendi devam ederken maksi elbiseler kombin yapmak için doğru seçimler olacaktır. Eğer yaz trendlerini yakalamak istiyorsanız yırtmaçlı ve düğmeli modelleri seçmemeniz gerekiyor. Bu yazın trend modelleri bir tek desenlerin kullanıldığı ve ayakları kapatan elbiseler. Hareketli tasarımlarla karşımıza çıkan bu modelleri tamamlamak da oldukça kolay.

Desenli maksi elbise spor ayakkabılar tercih ederek tamamlanabilir. Günlük kullanım için rahat bir seçim olan bu modellerde rahatlığınızdan taviz vermeden kombin yapabilirsiniz. Desenlerin yoğun kullanıldığı elbiselerde mini takılar kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bilezik, halhal, mini kolyeler tercih edebilir ve elbiseyi tamamlayabilirsiniz.

Maksi Elbiselerle Iyi mi Ayakkabılar Tercih Edilir?

Maksi elbiseler bu sürem ayağı kapatacak uzunlukta ve dökümlü eteklerle tasarlanmış. Ayakları kapatan eteklerde kullanılan tül detaylar hem spor hem de şık bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Eğer olduğunuzdan uzun görünmek istiyorsanız düz kesimli ve ayağı kapatan modelleri seçebilirsiniz. Ayakkabı tercihiniz dolgu topuklu hasır modeller olabilir. Hasır ayakkabılarla yapacağınız kombinlerde ince hasır kemeler de kullanabilir ve oldukça hoş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Eğer değişik tasarımlarda modeller tercih ediyorsanız şık ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Yırtmaçlı maksi elbise modelleriyle yazlık bot kullanabilirsiniz. Parmak dekolteli saydam botlar bu elbiselerle oldukça çağdaş görünmenizi elde edecektir. Sadece topuk boyunu kısa seçmeli ve kalınca topuklu ayakkabılar kullanmalısınız.

Maksi Elbiselerle Hangi Çantalar Kullanılmalı?

Yazlık maksi elbise modelleri sezonun en canlı parçaları olarak tasarlanmış. Dökümlü etekler, fırfır, volanlı kol, tül bilgileri, desenler… Oldukça hareketli olan bu elbiselerle seçeceğiniz her bölüme itina göstermeniz gerekiyor. Yazın trend çantaları olan mini ve şık çantalar bu modellerle uyumlu olmayacaktır.

Büyük el çantaları hemen hemen yeni kullanılmaya başlansa da 2020/2021 sezonunun hit çantalarından biri. Sokak modasında hemen hemen görmediğimiz bu çantaları elbiselerle kullanabilirsiniz. Çanta rengini belirlerken elbise desenlerini göz önünde bulundurmalısınız. Sarı, kırmızı ve haki benzer biçimde çiçek desenlerinin ağırlıklı kullanıldığı bu elbiselerle renkli çantalar tercih etmelisiniz.

Trend Maksi Elbise Modelleri Neler?

Bu yaz birçok parçada gördüğümüz çiçek desenleri maksi elbiselerde de kullanılıyor. Geçtiğimiz sezondan değişik olarak etek bitimlerinde renkler kullanılmış. Mütevazı renklerden oluşan elbiselerin eteklerinde fırfırlı ve canlı renkli keskin bir bitiş kullanılıyor. Desenli modellerde ise kat kat etekler ve tül detaylarına ağırlık veriliyor. Fırfır ve volan modası kalmış olduğu yerden devam ederken yazlık maksi elbise modelleri de bu trendden payını alıyor.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir