Zayıf Kızlar Nasıl Giyinmeli?
Zayıf Kızlar Nasıl Giyinmeli?

Zayıf Kızlar Nasıl Giyinmeli?

Doğru giyim seçimleri her kadının kusursuz görünmesine destek oluyor.

Zayıf Kızlar Iyi mi Pantolonlar Tercih Etmeli?

Zayıf kızların tercih edecekleri pantolonlar salaş ve geniş olmalı şeklinde bir yanılgı olsa da geniş kesimler vücudun orantılı görünmesini engeller. Pantolon seçiminde ilk olarak bacaklarınızı basen bölgelerinizi tanıyarak karar vermelisiniz. Alt bacaklarınız ince ve üst bacaklarınız dolgunsa orantılı görünmesi için İspanyol paça tercih edebilirsiniz. İnce kumaşlı pantolonlar olduğundan daha ince görünmenize sebep olacağı için kalınca kumaşlı pantolonları tercih etmelisiniz.

Günlük hayatta Jean tercih ediyorsanız renkleri koyu olmamalıdır. Son günlerinde trendleri içinde bulabileceğiniz açık mavi kotlar tam size bakılırsa. İnce bacaklarınızı ön plana çıkarabileceğiniz dar kesimli tasarımlar tercih etmelisiniz. Normalden daha ince bacak hatlarına sahipseniz işlemeli ve hafifçe taşlanmış kotlarla daha kalınca izah edebilirsiniz.

Zayıf Kızlar Kombin Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Zayıf kızlar iyi mi giyinmeli; vücut tipine uygun ve zayıf olan hatları daha kalınca gösterecek tercih yapılmalıdır. Günlük yada hususi günler için tercih edilecek tüm giysilerde yaka kesimleri oldukça önemlidir. Günlük hayatta elbise tercih ediyorsanız kayık yaka elbiseler tam size bakılırsa. Abiye elbiselerde ise tek omuz ve ince askılı elbiseler seçmelisiniz. V yaka göğüsleri olduğundan daha minik gösterir ve omuzları genişliğini kapatır. Zayıf kızlar üst giyimde tek omuz, kayık yaka yada yuvarlak kapalı yaka tercih etmelidir.

Zayıflık modası asla geçmediği için kombin yaparken rahat olabilirsiniz. Doğru pantolon ve doğru yaka seçimi yaptıktan sonrasında orantılı hatları yakalayacağınız için sayısız kombin yapmanız mümkün. İnce belinizi ön plana çıkarak Crop top parçalar tam size bakılırsa. Dantelli ve drapeli büstiyer kullanabilir, kusursuz belinizi geniş sırt dekoltesi ile ortaya çıkarabilirsiniz.

Kombini tamamlayacak olan ayakkabı ve çanta seçimleri de oldukça mühim. İnce ve yüksek topuklu ayakkabılar olduğunuzdan daha zayıf görünmenize sebep olabilir. Kaba spor ayakkabılar da ince bacaklarla orantılı olmayacağı için ayakkabı seçimi yaparken tercihleriniz daha mütevazi olmalıdır. Büyük çantalar kısa ve zayıf kızların kullanmaması ihtiyaç duyulan modeller içinde. Çanta seçiminiz daima mini olmalıdır.

Zayıf Kızlar Hangi Renkleri Tercih Etmeli?

Zayıf kızlar iyi mi giyinmeli; zayıf kızlar giyim seçiminde beyaz, açık mavi, açık pembe şeklinde tonları tercih etmelidir. Bacakların daha zayıf olduğu fiziklerde pantolon seçimi ne olursa olsun açık renkler olmalı, üst giyimde daha koyu renkler tercih edilmelidir. Normalden daha zayıfsanız açık renkli ve desenli tasarımlar kullanabilirsiniz. Yeni sezonun trend parçaları içinde bulabileceğiniz beyaz renk üstünde çiçek desenlerinin kullanıldığı parçalar daha doğru seçimler olacaktır. Günlük elbise yada abiye seçiminiz de tek renklerin yanı sıra değişik renklerle tasarlanmış, desenli modeller olmalıdır.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir