Zümrüt Yeşili Abiye Modelleri
Zümrüt Yeşili Abiye Modelleri

Zümrüt Yeşili Abiye Modelleri

Hususi günlerde tercih edebileceğiniz onlarca abiye modeli arasından seçim yapmak oldukça zor olsa gerek. Renk mevzusunda zorlanıyorsanız modası asla geçmeyen zümrüt yeşili abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Zümrüt Yeşili Abiye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Zümrüt yeşili abiye modellerini her kesimde görebilirsiniz. Popülerliğini asla kaybetmeyen bu renk her elbisede ayrı bir gösterişe haiz. Zümrüt yeşili oldukça zarif bir renk olduğundan abiye seçimleriniz de heybetli modellerden yana olmalıdır. Derin dekolte ve mini elbiseler bu rengin önüne geçecek tasarımlar olduğundan uzun modelleri tercih etmelisiniz.

Renk seçiminde daha koyu renkleri belirleyebilir ve sezonun trendlerini yakalayabilirsiniz. Eğer dekolteli bir seçim yapmak istiyorsanız yalnız yırtmaç detayının kullanıldığını elbiseleri seçmelisiniz. Yaka detaylarının dekolteli olması rengin gösterişini sönük bırakacaktır. Volanlı kollar kullanılan ve çekici bir tasarıma haiz olan abiyelerle kusursuz görünebilirsiniz.

Hangi Bayanlar Zümrüt Yeşili Abiye Giymeli?

Zümrüt yeşili abiye modelleri oldukça çok olduğundan seçim yaparken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan detaylar vardır. Tüm hanımlarda heybetli duracak bu renk seçiminde elbise modelleri oldukça değişik görünümler kazanmanıza sebep olacaktır. Ilk olarak ten renginize bakılırsa seçimler yaparak doğru abiyeyi bulabilirsiniz.

Beyaz tende bayanların elbise seçimleri dekolte olmayan modellerden yana olmalı. Bu rengin gösterişini kapatmamak için dikkat çeken ten rengini muhafaza etmelisiniz. Yırtmaçlı ve V yaka modeller esmer hanımefendiler için daha doğru seçimler olacaktır.

Normalden daha zayıfsanız rengin avantajından yararlanabilirsiniz. Fırfırlı ve dökümlü etekler bu elbiselerin zarif görünmesini engelleyeceği için A kesim modeller seçebilirsiniz. Tek omuz ve asimetrik kesim benzer biçimde bilgileri seçmeyin. Olduğunuzdan daha hacimli görünmek için heybetli takılar seçebilirsiniz.

Şişman bayanların seçimleri düz kesimli modellerden yana olmalıdır. Derin dekolteli V yaka seçerek oldukça zarif bir görünüm kazanabilirsiniz. Tesettür abiye modelleri seçiminde de hareketli tasarımlardan uzak durmalısınız. İşlemleri ve taşlı modeller eşi olmayan yeşil renginin önüne geçiyor ve basit bir görünüme sebep oluyor. Mütevazi tasarımlı modellerle kusursuz görünebilirsiniz.

Zümrüt Yeşili Abiye Iyi mi Tamamlanır?

Zümrüt yeşili abiye modelleri oldukça heybetli olduğundan seçeceğiniz parçalar da heybetli olmalıdır. Bu elbiseleri tamamlamak için seçeceğiniz ayakkabılar kapalı olmamalıdır. Ayaklarınızı ön plana çıkarabileceğiniz incecik bantlı ve uzun topuklu ayakkabılar oldukça hoş bir görünüm elde etmenizi elde edecektir. Çanta seçiminiz de taşlı ve heybetli çantalar olabilir. Zümrüt yeşili abiyelerle zümrüt yeşili çanta kullanabilirsiniz.

En mühim detaylardan biri de takılardır. Bu elbiseleri daha zarif göstermek için heybetli takılar tercih etmelisiniz. Sallantılı küpeler, büyük taşlı kolyeler kombini en güzel tamamlayacak parçalardır. Aksesuar seçimleriniz arasına bilezik de ekleyebilir ve fazla aksesuar kullanabilirsiniz. Zümrüt yeşili takılar da bu elbiseleri tamamlamak için kullanabileceğiniz aksesuarladır.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir