Zümrüt Yeşili Şal Modelleri
Zümrüt Yeşili Şal Modelleri

Zümrüt Yeşili Şal Modelleri

Kıymetli zümrüt taşının rengini alan parçalar oldukça heybetli bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Tesettür giyim parçalarına oldukça yakışan bu rengi son zamanlarda şallarda da görüyoruz.

Zümrüt Yeşili Şalla Iyi mi Kombin Yapılır?

Şal kombinleri yaparken her bölüme ayrı itina göstermemiz gerekiyor. Seçtiğimiz tek yanlış parça kombini bozacağı için doğru seçimler yapmalıyız. Zümrüt yeşili şallar, en kıymetli taşlardan kabul edilen zümrüt taşının zarafetini taşımış olduğu için oldukça gösterişlidir. Bu şallarla yapacağımız kombinler de şala uyum sağlayacak heybetli parçalar olmalıdır.

Tesettür giyim parçalarını tamamlarken renk uyumu yakalamak oldukça mühim. Eğer kullandığımız parçalar yeşil renkteyse bu şalları tercih etmemeliyiz. Zümrüt yeşili şallarla yapacağınız kombinlerde açık kahve tonlarını kullanabilirsiniz. Beyaz oldukca sönük kalacağı şeklinde siyah da şalın gösterişini kapatacaktır. Bu yüzden seçeceğimiz renkler hem canlı hem de trend renkler olmalı.

Giyim seçimi yaparken pantolon ve blazer ceket kullanabilirsiniz. Bu takımların trend görünümüne zümrüt yeşili oldukça yakışacaktır. Seçtiğiniz kıyafetlerin şık modeller olmasına dikkat etmelisiniz. Zümrüt yeşili günlük kombinlerde kullanımı oldukça zorluk derecesi yüksek modellerdir. Sadece spor şık bir görünüm elde etmek için bu şalları spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Zümrüt Yeşili Şala Hangi Renkler Uyar?

Zümrüt yeşili şal modelleri bu sürem öne çıkan modelleri içinde yer ediniyor. Trend renklerden kabul edilen zümrüt yeşili oldukça zarif bir görünüme haiz. Hem beyaz tende hem de esmer hanımefendilerin kolaylıkla kullanabileceği bu şallarla kombin yaparken seçtiğimiz renklere itina göstermemiz gerekiyor. Yeşilin önüne geçmeyecek açık renkler seçmeliyiz.

Bu şallara en uygun renk açık kahve ve bej tonları olacaktır. Ton sür ton akımını yapmak için doğru bir seçim olacağı için yeşilin en güzel tonlarını kombin yaparken kullanabilirsiniz. Haki, bu şallarla oldukça trend kombinler yapmanızı elde edecektir.

Yüzünüzü ön plana çıkaran bu şallarla yaptığınız makyaj da oldukça mühim. Zümrüt yeşili şallarla makyaj renklerinin tonları yakın olmalıdır. Göz makyajında hafifçe yeşil tonlar kullanabilirsiniz. Eğer renkli gözlere sahipseniz ön plana çıkarmak için toprak tonlarda farlarla makyaj tekniklerin uygulayabilirsiniz. Ruj seçiminizse sadelikten yana olmalı. Şal rengi oldukça heybetli olduğundan parlatıcı kullanmanız kafi olacaktır. Ruj kullanmak istiyorsanız nude tonlar tam bu şallara bakılırsa.

Zümrüt Yeşili Şalla Iyi mi Çantalar Seçilmeli?

Zümrüt yeşili şal modelleri tercih ediyorsanız ayakkabı ve çanta detaylarını da atlamamanız gerekiyor. Şal rengi ve çanta rengi tesettür kombinlerde en oldukca dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan seçimlerdir. Bu şallarla kullanabileceğiniz çantalar canlı kırmızı renklerde olabilir. Sadece bu biçim canlı renklerle yapacağınız tercihler mini çantalardan yana olmalıdır. Bel çantası kullanmayı seviyorsanız kahve tonlarında modeller kullanabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir